هتل رَفلس (Raffles Hotel)

رَفلس
اطلاعات هتل رَفلس
درجه
شهر استانبول
تلفن +90 212 924 02 00
وب سایت Website
آدرس فارسی ترکیه - استانبول
آدرس انگلیسی Zorlu Center Besiktas, Besiktas, 34340 Istanbul, Turkey

توضیحات هتل رَفلس استانبول

Raffles Istanbul در مرکز Zorlu واقع شده است و یک استخر بی نظیر، استخر سرپوشیده و تراس ارائه می دهد. دسترسی رایگان فای در سراسر محل در دسترس است. امکانات هتل شامل مجموعه ای از امکانات مانند سونا، مرکز تناسب اندام، ماساژ و حمام ترکی است.
هر واحد Raffles Istanbul با بالکن، تهویه مطبوع و تلویزیون تختخواب با کانال های ماهواره ای و کابلی به شما ارائه می دهد. با یک کتری برقی، منطقه ناهارخوری نیز دارای یک دستگاه قهوه است. حمام اختصاصی با دوش، حمام اختصاصی و سشوار نیز دارد. شما می توانید از منظره ای از اتاق لذت ببرید. لوازم جانبی شامل iPad، مینیبار و پخش سی دی.

در هتل Raffles Istanbul، پذیرش 24 ساعته، خدمات اتاق و سرو غذا در اتاق کنفرانس فراهم می شود. خدمات حمل و نقل فرودگاه را می توان با هزینه اضافی ارائه شده است. پارکینگ رایگان نیز در سایت موجود است.

رستوران Rocca در خدمت غذاهای مدیترانه ای با نفوذ ترکیه و بوفه ای از ظروف از سراسر جهان است. رستوران آرولا توسط سرخی آرولا سرآشپز Michelin ستارهدار منو بر اساس فلسفه سلطنتی سبکهای خلاق Tapas است. نوار بلند استراحت می کند که مهمانان و افراد محلی به خاطر نوشیدنی ها، گاز گرفتن و صحبت کردن به طور یکسان.

این هتل در فاصله 2 کیلومتری کاخ سیرگان و 3 کیلومتری پل بسفر قرار دارد. فرودگاه استانبول آتاتورک 19.3 مایل فاصله دارد.

این ملک همچنین یکی از بهترین مکان های استانبول را دارد مهمان ها نسبت به سایر خواص در این منطقه شادتر هستند.

زوج ها به ویژه مکان را دوست دارند - آنها 9.3 برای سفر دو نفره رتبه بندی کردند.

این ویژگی همچنین برای بهترین ارزش در استانبول رتبه بندی شده است! در مقایسه با دیگر املاک در این شهر، مهمانان بیشتر برای پول خود پول می گیرند.